Erdoğan’ın yangından en fazla etkilenen Marmaris’te vatandaşlara keyif çayı fırlatmasına tepki

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yangından en fazla etkilenen Marmaris’te vatandaşlara keyif çayı fırlatmasına tepki göstererek, “Ayıp denen bir şey var yeter artık” dedi. Erdoğan’a tepki gösteren Şair Haydar Gülen, “Tivitır maceramı burada bitiriyorum. Çaydan sonra ne yazsam boş! Elveda sevgili takipçilerim” ifadesini kullandı.

 

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Marmaris’te vatandaşlara “keyif çayı” fırlatmasına tepki gösterdi.

Babacan, sosyal medya hesabından Erdoğan’ın vatandaşlara keyif çayı fırlatma görüntüsünün ekleyerek, “Ayıp denen bir şey var yeter artık” ifadesini paylaştı.

Şair Haydar Gülen ise Erdoğan’ın çay fırlatmasına tepkisini ise “Tivitır maceramı burada bitiriyorum. Çaydan sonra ne yazsam boş! Elveda sevgili takipçilerim!” ifadesini kullandı.

CHP Ankara Milletvekili Ali Haydar Hakverdi, Erdoğan’ın kay fırlatmasına tepki göstererek, “Marmaris’te yangından etkilenen vatandaşa yine çay dağıttı. Millet ocağına düşen korla keyif çayını demler artık!” ifadesini kullandı. 

Kaynak: Kronos

 

İlginizi çekebilir